DOMOWY KOSMETYK

kosmetyki stworzone z natury

Z dumą pragniemy podzielić się z Wami naszymi ręcznie robionymi kosmetykami. Nasze autorskie receptury powstały z serca na bazie naturalnych składników w trosce o skórę naszych najbliższych. Zdrowa, lśniąca, prawdziwie odżywiona i nawilżona skóra, a to wszystko dzięki sile naturalnych olejów, ekstraktów roślinnych oraz witamin.

Naszym jedynym celem jest dobro i zdrowie naszej skóry dlatego nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy w zakresie bezpieczeństwa naszych domowych kosmetyków. Każdy z nich jest  skrupulatnie przebadany przez renomowane laboratorium. Mimo iż jesteśmy manufakturą to bezwzględnie przestrzegamy przy produkcji kosmetyków zasady Dobrych Praktyk Wytwarzania Kosmetyków (GMP). Wyroby Domowy Kosmetyk  zarejestrowane są w The Cosmetic Products Notification (CPNC).

01.

MOC NATURY

Nasze kosmetyki czerpią swą moc prosto z natury. Bierzemy z niej to, co najlepsze i pragniemy odwdzięczyć się jej tym samym.

02.

NIE TESTUJEMY NA ZWIERZĘTACH

Żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach, jak również żaden składnik nie był pozyskiwany ze szkodą dla środowiska. Każdy z nich jest  skrupulatnie przebadany przez renomowane laboratorium.

03.

HAND MADE

Ponieważ natura jest naszym wspólnym dobrem czujemy się w obowiązku podzielenia się z Wami naszym rękodziełem, dlatego powstała marka DOMOWY KOSMETYK.

PRÓBKI NASZYCH DOMOWYCH KOSMETYKÓW

Zamów próbki i przekonaj się, że nasze kosmetyki na pewną będą Ci odpowiadały.
  • Próbki w pojemnikach po 3 i 5 ml oraz w zestawach
  • Kremy, balsamy, masła i scruby – możesz przetestować każdy produkt
  • Przystępna cena
  • Wygodna forma
  • Przekonaj się już za jedyne 5 zł

KOSMETYKI DO TWARZY DLA MĘŻCZYZN

Oferujemy Państwu w pełni organiczne i naturalne kosmetyki także dla mężczyzn:

BLOG

BLOG DOMOWY KOSMETYK

Dowiedz się więcej o kosmetykach i ich działaniu

WYGODNY ZESTAW KOSMETYKÓW

W trosce o Państwa wygodę przygotowaliśmy przemyślane zestawy kosmetyków, które idealnie sprawdzą się jako prezent, zestaw podróżny czy zestaw próbek.