REGULAMIN SKLEPU

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM www.domowykosmetyk.pl 

Sklep internetowy DOMOWY KOSMETYK działający pod adresem www.domowykosmetyk.pl ,

prowadzony jest przez :

ERG Domowy Kosmetyk Ewa Rusin-Gazda  

ul. Koniuchy 21a/33, 87-100 Toruń,

NIP 8790011248,  REGON 870034287. 

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu. 

2. W celu złożenia zamówienia nie trzeba logować się. Po złożeniu zamówienia do kupującego zostaje przesłany mail potwierdzający zamówienie. 

3. Czas realizacji zamówienia:

najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych od wpływu pieniędzy na konto sklepu. 

4. Zamówienie nie opłacone w przeciągu 3 dni roboczych zostanie anulowane.

5. W przypadku niedostępności części towarów Kupujący jest niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być realizowane częściowo czy w całości anulowane. 

6. Ceny podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w  chwili złożenia zamówienia przez Klienta. 

7. Za zakupione towary Kupujący może wybrać jedną z poniższych form płatności:

- płatność PayU 

- zwykły przelew bankowy na konto sklepu 

8. Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej DPD, Inpost-paczkomaty. Wysyłka za granicę do wcześniejszego uzgodnienia. 

9. Koszty dostawy:

 a) w przypadku płatności zwykłym przelewem, PayU

- przesyłka kurierska DPD od 15,50 zł

- paczkomat Inpost 12,60 zł

 b) odbiór osobisty 0,00 zł po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym :

    Toruń ul. Rynek Nowomiejski 19/1 

d) koszty dostawy dla firm przy zakupach hurtowych ustalane są wg wagi zamówienia. 

Darmowa wysyłka nie dotyczy zakupów hurtowych.

10. Zakupiony towar wysyłamy zapakowany w karton, owinięte folią bąbelkową i folią stretch-białą.

Do zakupionego towaru dołączamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT. 

11. Zwrot towaru zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", Klient może zrezygnować z zakupionego towaru w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Zwrócony towar nie powinien posiadać śladów otwierania. Należy go odesłać z otrzymanym paragonem lub fakturą VAT. Pieniądze zostaną zwrócone na podany wcześniej  numer konta bankowego po otrzymaniu przesyłki od Klienta w trybie natychmiastowym. 

12. Reklamację proszę odesłać na adres Domowy Kosmetyk ul. Koniuchy 21a/33,  87-100 Toruń. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. W przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie reklamacje będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i doręczyciela.

W przypadku wad ukrytych, zakupiony towar zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to już możliwe ( z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci Nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje inne dostępne towary w sklepie. Towar z wadami, które powstały podczas użytkowania nie z winy użytkownika, będzie wymieniony na taki sam – wolny od wad. Warunek – produkt przechowywany i używany zgodnie z zaleceniem producenta.

Wszystkie reklamacje zostaną rozpatrzone maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych liczonych od dnia wpłynięcia do Sklepu reklamowanego towaru.

Koszty przesyłek reklamowanego towaru pokrywa  Domowy Kosmetyk. 

13. Dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym Domowy Kosmetyk, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych( Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient ma prawo do wglądu, zmiany oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych. 

14.Spory wynikające z zawartych transakcji handlowych będą rozstrzygane w drodze polubownej. W przypadku braku porozumienia na drodze polubownej spór będzie rozstrzygany przez sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl