ZESTAWY NATURALNYCH, RĘCZNIE ROBIONYCH KOSMETYKÓW

Organiczne kosmetyki, powstające w polskiej manufakturze, to najlepszy pomysł na prezent. Jeszcze lepszy jest zestaw takich produktów! Kompleksowa pielęgnacja skóry kosmetykami, w których formule znajdują się wyłącznie ekologiczne, wegańskie składniki, to podarunek pełen troski o zdrowie najbliższych. Pomóż osobom drogim swojemu sercu poznać moc naturalnych surowców – pielęgnujących olejów oraz wzmacniających i odżywiających skórę ekstraktów roślinnych.

Zestawy próbek ręcznie robionych kosmetyków przydadzą się wówczas, gdy nie znasz jeszcze naszych wyrobów. Dzięki nim przetestujesz ich niesamowite działanie i wybierzesz swoje ulubione zapachy oraz typy produktów. Organiczne kremy do twarzy, rąk i stóp, ekologiczne balsamy i masła oraz scruby do ciała zadbają o Twoją skórę i sprawią, że stanie się ona przyjemnie miękka, elastyczna i odporna na warunki atmosferyczne. Gwarantujemy, że pokochasz naturalną pielęgnację  tak szybko, jak my!

Stworzyliśmy zestawy również z myślą o stałych klientach, którzy korzystają z kilku naszych produktów. Zakup kosmetyków w zestawach oszczędza fundusze i... czas! To także mniej opakowań, użytych do pakowania przesyłek, a więc odpowiedzialność za otaczające nas środowisko.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11