ORGANICZNE I NATURALNE PRÓBKI KOSMETYKÓW MARKI DOMOWY KOSMETYK

Jeżeli dopiero co poznajesz Domowy Kosmetyk i chcesz się przekonać o jakości naszych kosmetyków, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę – próbki w pojemniczkach 3 i 5 ml oraz w zestawach. Od teraz możesz zamówić wszystkie kremy, balsamy, masła i scruby w mini wersjach. Dzięki temu masz szansę dobrania idealnych produktów dla siebie i najbliższych.

Przystępna cena i wygodna forma próbki pozwalają zapoznać się z formułą naturalnych kosmetyków, które znacząco różnią się od środków sprzedawanych przez duże koncerny. Przede wszystkim kosmetyki naszej firmy nie zawierają żadnych syntetycznych substancji. Bazujemy wyłącznie na ekologicznych, wegańskich, w stu procentach naturalnych składnikach roślinnych, których działanie opiera się o witaminy, substancje odżywcze i kwasy odpowiadające za codzienną pielęgnację skóry.

Być może, zanim zdecydujesz się na większe zakupy i zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń, zechcesz przetestować nasze poszczególne kosmetyki. Dzięki tym próbkom jest to możliwe i wygodne. Serdecznie zapraszamy! Zestaw próbek może być również znakomitym prezentem – niespodzianką, którą podarujesz najbliższej osobie w trosce jej skórę i zdrowie rzecz jasna.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników