ORGANICZNE KOSMETYKI DLA ZDROWIA I URODY UST

Zadbane, dobrze nawilżone usta to niekwestionowany atut. Zachęcają do szerokich uśmiechów i namiętnych pocałunków. Wyglądają pięknie zarówno naturalne, jak i pomalowane kolorową pomadką. A przede wszystkim – miękkie i odpowiednio odżywione – są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz czy słona woda.

Dla zdrowia i urody każdych ust – kobiecych i męskich, młodych i dojrzałych – stworzyliśmy całkowicie naturalne balsamy do pielęgnacji. Formuła kosmetyków, wolna od syntetycznych konserwantów i dodatków, została skomponowana wyłącznie z ekologicznych składników, czyli masła shea i kakaowego, oleju awokado i ze słodkich migdałów. Zapewnia ustom ochronę i natychmiastowe nawilżenie. Bogactwo witamin i kwasów tłuszczowych w organicznych balsamach do ust sprawia, że problemy pękających warg i suchych skórek odejdą w zapomnienie.

Nasz naturalny balsam do pielęgnacji ust to polski kosmetyk, odpowiedni do stosowania na co dzień, w zimne poranki oraz gorące popołudnia. Nieoceniony również wieczorem, relaksuje przyjemnym zapachem znanych owoców, a jednocześnie doskonale łagodzi podrażnienia i zmiękcza delikatny naskórek, dogłębnie regenerując usta podczas snu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3