ORGANICZNE I NATURALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI UST

Usta to nasza wizytówka i jednocześnie część ciała odpowiadająca za wdzięczny uśmiech oraz czułe pocałunki. Niestety usta pokryte są strukturą szczególnie narażoną na zmiany chorobowe i atmosferyczne, dlatego nierzadko pękają i swędzą, przeszkadzając w normalnym funkcjonowaniu. Pomadki szeroko dostępne na rynku zwykle nie rozwiązują problemu w dłuższej perspektywie. Ponadto ich działanie może być szkodliwe, z czego niestety wielu z nas nie zdaje sobie sprawy.

Właśnie dlatego w całkowicie ekologiczny sposób przygotowaliśmy serię naturalnych balsamów do ust, które zapewniają pielęgnację, regenerację i wzmocnienie. Składają się z masła shea i kakaowego oraz olejów ze słodkich migdałów i avocado. Dodatek polskich owoców gwarantuje wyjątkowy aromat i przyjemny smak.

Balsamy przydają się w ciągu dnia i przed snem, niezależnie od pory roku i intensywności zmian chorobowych. Kuracja stuprocentowo naturalnym kosmetykiem pozwala w krótkim czasie zapomnieć o problemie pękających ust. Produkty w tej kategorii są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn bez względu na wiek. Nie zawierają sztucznych substancji ani utrwalaczy – korzystają z mocy organicznych witamin i kwasów tłuszczowych, pomagając zdrowo zadbać o piękny uśmiech.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2