ORGANICZNE I NATURALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY

Skóra twarzy jest narażona na wiele szkodliwych czynników. Intensywne działanie promieni słonecznych, brak dostatecznej ochrony, zmiany warunków atmosferycznych, smog, spaliny i dym tytoniowy, choroby skóry… W tej sytuacji skuteczna pielęgnacja wydaje się konieczna. Przedstawiamy efekt naszej pracy – naturalne kosmetyki stworzone pod kątem ochrony wrażliwej cery na twarzy.

Kremy na dzień oraz na noc zostały przygotowane w dwóch wariantach: kremy do twarzy 30+ (ponieważ już w tym wieku skóra zaczyna się intensywnie starzeć) oraz kremy do twarzy 50+ (dla cery dojrzałej i wymagającej szczególnego wzmocnienia). Kremy na dzień są idealną ochroną na najbliższe godziny, kosmetyki na noc pozwalają natomiast odpocząć skórze i zregenerować powstałe, widoczne efekty zmęczenia.

Skuteczność naszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy jest zasługą działania naturalnych maseł, olejów i ekstraktów. Pozyskujemy je wyłącznie z ekologicznych i wegańskich źródeł i nie stosujemy żadnych sztucznych konserwantów i ulepszaczy zapachowych. Umiejętne skomponowanie  masła shea, kwasu hialuronowego, hydrolatu z lipy, oleju avocado oraz kilku innych substancji daje niezwykłe efekty. Przekonaj się o tym osobiście!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10