ORGANICZNE I NATURALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI RĄK I STÓP

Skóra na rękach i stopach jest narażona na wiele niekorzystnych czynników, tymczasem podczas codziennej pielęgnacji często o niej zapominamy, skupiając się na innych, bardziej eksponowanych częściach ciała. Niesłusznie – z racji chodzenia i wykonywania szeregu manualnych czynności stopy i dłonie potrzebują bowiem szczególnie skutecznej ochrony oraz właściwego odżywienia.

Z tego powodu przygotowaliśmy naturalne kosmetyki do pielęgnacji rąk i stóp. Ich podstawowym zadaniem jest skuteczna i błyskawiczna regeneracja zniszczonej struktury skóry, a także dostarczenie jej bogatej gamy składników odżywczych. Kompozycja olejków, ekstraktów i kwasów łagodnie odżywia, odbudowuje i nawilża skórę. Sekret tkwi w odpowiednio dobranych, organicznych witaminach, kwasach tłuszczowych i mikroelementach, których brakuje w kosmetykach tworzonych przez wielkie koncerny.

Nasze ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji rąk i stóp w 100 procentach opierają się o substancje pochodzenia roślinnego i mineralnego. Nie łączymy ich z konserwantami, ulepszaczami czy pustymi dodatkami, tak jak robią to producenci „sklepowych”, sieciowych środków. Wybór Domowego Kosmetyku oznacza podjęcie w pełni naturalnej walki z przebarwieniami, wysuszeniem, zrogowaceniem, ranami czy swędzeniem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3