ORGANICZNE I NATURALNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI CIAŁA

Wśród kosmetyków do pielęgnacji ciała warto wyróżnić masła, balsamy i scruby. W dobie codziennego pośpiechu, niesprzyjających warunków atmosferycznych i deficytu naturalności na rynku kosmetycznym sięgnij po kosmetyki, które są w 100% organiczne.

Balsamowanie ciała po kąpieli? Delikatny peeling złuszczający skórę? Wszyscy zasługujemy na odrobinę przyjemności. Stworzenie domowego SPA nie wymaga dużego wysiłku, a jedynie sięgnięcia po skuteczne, naturalne i zdrowe kosmetyki.

W ekologicznych warunkach komponujemy masła, balsamy i scruby, sięgając po substancje pochodzenia roślinnego i mineralnego. Masło shea, rozliczne olejki i ekstrakty posiadają indywidualne i potwierdzone działanie w konkretnym wymiarze pielęgnacji. Złuszczają, natłuszczają, ujędrniają, koją i pielęgnują cerę.

Nasze kosmetyki do pielęgnacji ciała nie zawierają szkodliwych substancji, sztucznych dodatków i konserwantów. Są w 100% ekologiczne, wegetariańskie i bezpieczne, a ponadto skuteczne niezależnie od płci, wieku i rodzaju skóry. Przy każdym z kosmetyków w tej kategorii znajdziesz wnikliwy opis działania poszczególnych substancji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10