EKOLOGICZNE KOSMETYKI DLA WZMOCNIENIA I REGENERACJI MĘSKIEJ SKÓRY

Naturalne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji męskiej skóry, zapewniają jej kompleksową ochronę, odżywienie i nawilżenie. Olej do brody i po goleniu oraz mydło do golenia marki Domowy Kosmetyk powstały, by sprostać wymaganiom każdego typu cery, w każdym wieku. Golenie staje się przyjemnością, a skóra pozostaje zdrowa i miękka, odporna na urazy, promieniowanie UV i warunki atmosferyczne oraz wygląda atrakcyjnie.

 

Obok organicznego oleju do brody i po goleniu oraz mydła do golenia, w serii polskich kosmetyków dla mężczyzn znajdziesz też masła do ciała, kremy ochronne do twarzy oraz kremy do rąk i stóp. Dzięki obecności naturalnych składników, między innymi zielonej herbaty, dogłębnie nawilżają i eliminują wolne rodniki, opóźniając procesy starzenia, a także łagodzą stany zapalne i podrażnienia. Skóra odzyskuje naturalną zdolność do regeneracji i swoje funkcje obronne.

Stworzone z ekologicznych olejów i ekstraktów roślinnych, ręcznie robione kosmetyki dla mężczyzn są w pełni bezpieczne dla skóry i nie zawierają syntetycznych konserwantów. Wegańskie surowce i opakowania nadające się do recyklingu sprawiają, że codzienna pielęgnacja pozwala jednocześnie na troskę o środowisko naturalne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8