ORGANICZNE I NATURALNE KOSMETYKI DLA MĘŻCZYZN

Ekologiczne kosmetyki są rewelacyjną odpowiedzią na potrzeby męskiej pielęgnacji. Wśród kosmetyków dla mężczyzn naszej marki znajdują się zarówno olej do brody i po goleniu, mydło do golenia, jak i masła do ciała, krem ochronny do twarzy i krem do rąk, zawierające w swoim składzie wyłącznie organiczne substancje, pochodzące ze sprawdzonych, wegańskich źródeł.

Mydło do golenia oraz olej do brody i po goleniu, dzięki swojej formule składającej się z naturalnych olejów i maceratów nawilżają i zmiękczają męską skórę, koją podrażnienia i zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych. To kosmetyki, które nie tylko spełniają swoją funkcję podczas golenia, ale też pielęgnują.

W pełni naturalne kosmetyki gwarantują zdrową ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Seria kosmetyków z zieloną herbatą, na którą składają się krem do rąk, krem do twarzy i masło do ciała chroniąc skórę przed promieniowaniem UV i działaniem wolnych rodników, opóźniają procesy starzenia, a także nawilżają skórę.

Nasze produkty to polskie kosmetyki, wolne od szkodliwych dodatków i sztucznych konserwantów. Są całkowicie bezpieczne dla skóry. Szerokie działanie pielęgnujące sprawia, że są odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku, o każdym typie skóry.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8